Studio Architektury i Wnętrz ARCHI-VISION jest jedną z wiodących pracowni architektonicznych w Krakowie. Dzięki zaufaniu stałych klientów oraz kompleksowej obsłudze zamówień w sektorze budownictwa wypracowaliśmy silną pozycję na rynku.
Pracownia została założona w 1996 roku jako atelier architekta Krzysztofa Kinaszewskiego – absolwenta Wydziału Politechniki Krakowskiej. Przez 30 lat działalności firmy opracowano około 300 projektów w tym budynki biurowe z certyfikatami BREEAM, pensjonaty, domy jednorodzinne, osiedla mieszkaniowe, salony samochodowe oraz liczne wnętrza użytkowe. Region naszej działalności to cała Polska a w szczególności Małopolska, Podkarpacie, Śląsk i Mazowsze.
– Doświadczenie, które jest wynikiem wieloletniej pracy
– Bezustanne poszukiwanie interesujących i optymalnych rozwiązań
– Setki wykonanych projektów z sektora budowlanego i form przemysłowych
– Innowacyjne pomysły i kreatywność grupy młodych architektów
– Wdrażanie technologii BIM w proces projektowy
W relacji z budynkiem oraz otoczeniem architektura łączy planowanie, design, konstrukcję, przestrzeń oraz atmosferę miejsca co staramy się oddać w postaci atrakcyjnych projektów koncepcyjnych. Dzięki temu powstają idee o funkcjonalnych i estetycznych rozwiązaniach.
Rozwój i obsługa inwestycji od najwcześniejszych etapów decyzyjnych Inwestora po otwarcie obiektu. Kompleksowa obsługa klienta oraz doradztwo budowlano-prawne.
Tworzymy jak najbardziej odpowiednie miejsce dla człowieka w współczesnych czasach. Dla jego potrzeb, życia rodzinnego i pracy. Wizje lokalne na terenach inwestycji to jedne z naszych głównych usług wchodzących w skład zamówień.
Dążymy w swojej pracy do jak najlepszych rozwiązań przy pomocy odpowiednich narzędzi. Obecnie inwestujemy w technologie pełnej integracji BIM gdzie elementy budynku mają przypisane informacje oraz właściwości. Inwestor oraz wykonawca może na każdym etapie projektu podglądać zdalnie jakość oraz zakres wykonanych prac a budowa jest zdecydowanie mniej czaso- i energochłonna. Projekt posiada dzięki temu o 70% mniejszą ilość błędów i kolizji wynikających z koordynacji międzybranżowej.