Archi-Vision

O nas

 

Studio Architektury i Wnętrz Archi-Vision jest jedną z wiodących pracowni architektonicznych w Krakowie. Dzięki zaufaniu stałych klientów oraz kompleksowej obsłudze zamówień w sektorze budownictwa wypracowaliśmy silną pozycję na rynku.

 

Pracownia została założona w 1996 roku jako atelier architekta Krzysztofa Kinaszewskiego – absolwenta Wydziału Politechniki Krakowskiej. Przez 25 lat działalności firmy opracowano około 300 projektów w tym budynki biurowe z certyfikatami BREEAM, pensjonaty, domy jednorodzinne, osiedla mieszkaniowe, salony samochodowe oraz liczne wnętrza użytkowe. Region naszej działalności to cała Polska a w szczególności Małopolska, Podkarpacie, Śląsk i Mazowsze.

Nasz potencjał to:

 

– Doświadczenie, które jest wynikiem wieloletniej pracy
– Bezustanne poszukiwanie interesujących i optymalnych rozwiązań
– Setki wykonanych projektów z sektora budowlanego i form przemysłowych
– Innowacyjne pomysły i kreatywność grupy młodych architektów
– Wdrażanie technologii BIM w proces projektowy

Krzysztof Kinaszewski

Architekt, CEO

Danuta Kinaszewska

Menadżer, Administracja

Sabina Karp-Chodyna

Architekt, Dyrektor Projektowy

Katarzyna Wysocka

Architekt, Rzeczoznawca Prawny

Paweł Riabkow

Architekt, Projektant Kreatywny

Łukasz Kinaszewski

Architekt, Współpraca projektowa - wizualizacje architektoniczne

Kierunki sukcesu

 

W relacji z budynkiem oraz otoczeniem architektura łączy planowanie, design, konstrukcję, przestrzeń oraz atmosferę miejsca co staramy się oddać w postaci atrakcyjnych projektów koncepcyjnych. Dzięki temu powstają idee o funkcjonalnych i estetycznych rozwiązaniach.

Zmierzamy ku perfekcji

 

Rozwój i obsługa inwestycji od najwcześniejszych etapów decyzyjnych Inwestora po otwarcie obiektu. Kompleksowa obsługa klienta oraz doradztwo budowlano-prawne.

Kształtowanie otoczenia

 

Tworzymy jak najbardziej odpowiednie miejsce dla człowieka w współczesnych czasach. Dla jego potrzeb, życia rodzinnego i pracy. Wizje lokalne na terenach inwestycji to jedne z naszych głównych usług wchodzących w skład zamówień.

Technologia jutra – BIM

 

Dążymy w swojej pracy do jak najlepszych rozwiązań przy pomocy odpowiednich narzędzi. Obecnie inwestujemy w technologie pełnej integracji BIM gdzie elementy budynku mają przypisane informacje oraz właściwości. Inwestor oraz wykonawca może na każdym etapie projektu podglądać zdalnie jakość oraz zakres wykonanych prac a budowa jest zdecydowanie mniej czaso- i energochłonna. Projekt posiada dzięki temu o 70% mniejszą ilość błędów i kolizji wynikających z koordynacji międzybranżowej.

Specjalizacje

Inwestorzy

Branżowcy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i Polityką Cookies.