Archi-Vision

Dobry projekt osiedla mieszkaniowego polega na przewidywaniu oraz wysnuwaniu daleko idących wniosków. Tego rodzaju wizjonerstwo stanowi narzędzie niezbędne do stworzenia przestrzeni, która będzie zgodna z koncepcją inwestora i równocześnie spełni różnorodne oczekiwania przyszłych mieszkańców. Wspólnym celem jest natomiast zaprojektowanie budynków, harmonizujących ze sobą stylistycznie, połączonych w kompleks mieszkaniowy dający poczucie bezpieczeństwa, prywatności oraz spokoju. Projekty powstające w pracowni ARCHI-VISION uwzględniają rozwiązania znacząco wpływające na jakość życia. Nasze autorskie propozycje spotykające się z entuzjazmem klientów, są cennym wyróżnieniem.

osiedle-dom-jednorodzinny-bliźniak-na-wynajem-kupię-michalowice-krakow-archi-vision-01
osiedle-mieszkanie-mieszkania-na-sprzedaz-uslugi-nowoczesne-krakow-centrum-01
Dom-Jednorodzinny-Bliźniak-Mieszkania-Skotnickie-Wzgórza-ArchiVision-02
Osiedle-Dom-Blizniak-Skotniki-Nove-Interbud-Dobrowolskiego-ArchiVision-10
Dom-Gorlaski-Styl-Podhalanski-Salon-Kuchnia-Lazienka-Mizerna-Podhale-ArchiVision-06

Dążymy do podkreślenia wyjątkowych relacji łączących architekturę z jej otoczeniem. Po zapoznaniu się z wizją inwestora rozważnie oceniamy realne możliwości przestrzeni, aby opracowany przez nas projekt osiedla, pozostał tożsamy z konceptem urbanistycznym.
Priorytetem jest dla nas tworzenie architektury, która zapewni mieszkańcom komfortowe warunki do odpoczynku i aktywności fizycznej. Zatem w projektach osiedli przewidujemy, a także wyraźnie akcentujemy zielone strefy oraz przestrzenie rekreacyjne.
Jako architekci zajmujemy się zarówno projektowaniem przestrzeni, jak i kompleksową opieką formalno-prawną na całej ścieżce współpracy z klientem. Pozwalają nam na to odpowiednie kompetencje oraz stosowne kwalifikacje.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i Polityką Cookies.